fbpx
Justyna Sprawka
Personal Brand Manager, Ekspert marki szkoleniowej.
Nazywam się Justyna Sprawka i jestem jedyną osobą w Polsce, która kompleksowo buduje marki szkoleniowe
Tylko odważne marki zarabiają

Nazywam się Justyna Sprawka i od 2007 roku wspieram innych w osiąganiu biznesowych szczytów. Sprawiam, że specjaliści którzy mają wiedzę, potrafią na niej zarabiać. Pomagam takim branżom jak nieruchomości, IT, finanse czy prawo.

Ukończyłam Studia z zakresu Psychologii Komunikacji Społecznej na UMCS w Lublinie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na KUL (specjalizacja: Kreowanie wizerunku kadr zarządzających), oraz Coaching w WSPiA w Lublinie.

Współtworzyłam i organizowałam ponad 100 edycji szkoleń i warsztatów dla m.in. takich branż jak nieruchomości, medycyna, prawo, finanse czy rozwój osobisty.

Skutecznie wprowadziłam na rynek szkolenia w przedziałach cenowych 1500- 9000 zł/os. Usługi mentoringowe za 15 000 i 100 000 zł (branża nieruchomości)

Jako trener, na salach szkoleniowych spędziłam ponad 500 godzin. Przez 10 lat prowadziłam szkolenia, treningi i warsztaty grupowe z zakresu budowania marki, rozwoju osobistego i komunikacji interpersonalnej.

Moją największą zawodową pasją jest organizowanie dużych wydarzeń, na których łączę wiedzę i doświadczenie ekspertów z budowaniem skutecznych relacji biznesowych.

 

Wydarzenia

Zrealizowałam m.in.takie wydarzenia jak: (dla Fundacji Tygiel) Konferencja “Zostań mistrzem negocjacji” z Brianem Tracy i Tatianą Mindewicz-Puacz (330 osób), szkolenie “Zostań człowiekiem sukcesu-wykreuj swoją markę” z Mateuszem Grzesiakiem (150 osób), czy “Zarządzanie sobą w czasie” Kamili Rowińskiej (70 osób). Zintegrowałam inwestorów podczas I Forum Nowoczesnych Inwestorów w Lublinie (320 osób) oraz Strategii Nowoczesnego Inwestora Daniela Siwca (600 osób). Dla Rozsądnych Braci zorganizowałam wydarzenie pod nazwą Mistrz Deweloperki – Deweloperka to większy flip! (85 osób) Współtworzyłam i zorganizowałam blisko 100 edycji szkoleń, z czego 40 z tematu inwestowania w nieruchomości.

justyna-sprawka-budowanie-marek-premium-1
Poznaj moją historię

Jeśli jesteś ciekawy, jaką drogę pokonałam aby móc realizować swoje pasje i co moim zdaniem jest najważniejsze w budowaniu marki, zapraszam Cię do przeczytania rozmowy, którą przeprowadziła ze mną Dorota Pawelec z onet.pl.

 

Odkąd pamiętam zawsze pasjonowały mnie projekty-wyzwania, takie, na które wszyscy wokół mówili „ale to się nie uda”. Udawało się i pozwalało zarobić satysfakcjonujące pieniądze.

W swoim życiu przemierzyłam wiele dróg – odpowiadałam za PR, marketing, budowałam zespoły, rekrutowałam, nawiązywałam relacje biznesowe, zajmowałam się personal brandingiem, byłam psychologiem. Gdziekolwiek bym nie pracowała, cokolwiek bym nie robiła, zawsze kończyło się tym, że wprowadzałam na rynek jakieś nowe szkolenie. Dlatego wszystkie te drogi zaprowadziły mnie w końcu do tej jednej, związanej z budowaniem marek szkoleniowych. Nigdy jednak nie zrezygnowałam z różnorodności działań związanej z moją pracą, bo ta wielozadaniowość cieszy mnie najbardziej.